ZİLE TSO BAŞKANLARINDAN ZİLE OSB’DEKİ YATIRIMCIMIZA ZİYARET

          Zile TSO Yönetim Kurulu Başkanı ve Zile OSB Başkan Vekili Necati Bice ile Meclis Başkanı Ali Eryılmaz, Zile OSB’de yatırıma başlayan Kadri Uncuoğlu’na ziyaret gerçekleştirdi.

            Odamız üyesi olan ve mevcut yeri yetersiz geldiğinden ötürü, Zile OSB’ye yeni yatırım yaparak işyerini taşımayı planlayan Kadri Uncuoğlu-UGİ Konfeksiyon isimli işletmemiz, Zile OSB’deki inşaatına başladı.

            Yönetim Kurulu Başkanı Necati Bice ve Meclis Başkanı Ali Eryılmaz, Kadri Uncuoğlu’nu Zile OSB’deki yeni yatırımında ziyaret ederek hem hayırlı olması temennilerini ilettiler, hem de yatırım hakkında bilgi aldılar.

Başkan Bice “Zile OSB’de yatırımcı sayımızın artması bizler için oldukça sevindirici bir gelişme. Bu yıl Kadri Bey dışında, bir firmamızın daha inşaatı devam ediyor. Bir firmamızın da gerekli işlemleri tamamlandı ve yakın zamanda inşaat sürecine başlayacaklar. Ayrıca iki firmamız ile de şu anda görüşme aşamasındayız. Yapılan tüm yatırımların hem OSB’mize, hem ilçemize, hem de bölgemize hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi. 27.10.2021