TOKAT'TAKİ KURUM/KURULUŞLARA ZİYARETLER GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Zile TSO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Bice, Meclis Başkanı Ali Eryılmaz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Halil Sesveren, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi İsmail Taşel ve Yönetim Kurulu Üyesi Semih Hançer ile Genel Sekreter Ertuğrul Oğuz Şengör Tokat’taki kurum/kuruluşlara bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Tokat Valisi Numan Hatipoğlu ziyaret edildi. Valimiz ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette, aynı zamanda Zile OSB Müteşebbis Heyet Başkanı olan Valimize OSB Bölgemiz ile ilgili bilgiler aktarıldı ve talepler dile getirildi.

Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu ziyaret edildi. Samimi ve sıcak bir ortamda geçen ziyarette, fikir alışverişi yapıldı.

İl Emniyet Müdürümüz Armağan Adnan ERDOĞAN ve İl Emniyet Müdür Yardımcımız Erden Uzun ziyaret edildi. Şehrin dinamikleri hakkında bilgiler aktaran heyet, ayrıca daha önce Zile’de Emniyet Müdürü olarak görev yapan Erden Uzun ile de Zile sohbeti gerçekleştirdi.

Tokat İl Jandarma Komutanımız Kıdemli Albay Bahri BOSTANCI’ya da ziyaret gerçekleştirildi. Başkan Bice Zile TSO’nun çalışmaları hakkında bilgilendirme yaparken, heyet ile de ilimiz ve ilçemiz hakkında verimli bir sohbet gerçekleştirildi.

Başkan Bice; tüm ziyaretlerde, kurum yetkililerimizi Zile’ye davet ederek ve onları misafir etmekten memnuniyet duyacağını belirtti. 10.11.2022